Rumunia słynie z Vlada, ale nie kasyn

Rumunia ma długą i bogatą historię, w rzeczywistości znaleziono ludzkie szczątki sprzed 40 000 lat, co czyni je najstarszymi Homo-sapiens znalezionymi w Europie. Wioska Lunca ma najwcześniejsze znane miejsce przetwarzania soli na świecie. Księstwa Wołoszczyzny, Siedmiogrodu i Mołdawii przeciwstawiły się najazdowi Turków osmańskich na zachód i rozsławiły Włada Palownika. Wraz z wieloma innymi wielkimi przywódcami niektóre nazwiska osiągnęły legendarny status. Matthias Corvinus to imię używane w wielu gotyckich horrorach. Na tym nie kończą się mroczne opowieści, ponieważ wiele lat życia Rumunii pod zwierzchnictwem Osmanów było trudne. XIX wieku przyniosło tyle konfliktów, że wojna krymska, a następnie konflikt rosyjsko-turecki przyniósł poważne zmiany w Europie Środkowej i Wschodniej, a Rumunia w końcu uzyskała niepodległość. Potem nadeszły dwie wojny światowe i kolejna katastrofa dla Rumunii. Wsparcie Niemiec w II wojnie światowej w celu powstrzymania Rosji Radzieckiej najwyraźniej nie wyszło tak dobrze.

Rumunia miała własną markę komunizmu

Podobnie jak większość Europy Wschodniej, Rumunia była okupowana przez wojsko radzieckie i kontrolowana bezpośrednio przez Kreml do późnych lat 50-tych. Kraj przez wiele lat został wyczerpany przez Sowietów. Aż do wczesnych lat sześćdziesiątych władze tłumiły wszelkie niezgody. Był absolutny zakaz wszystkich form hazardu. Potem wszedł niejaki Nicolae Ceauşescu i na początku jego przywództwa kraj oddalił się od Moskwy. Rzeczywiście był postrzegany przez świat jako moderator i wielokrotnie był właśnie taki na światowej scenie. Ambitne plany, aby stać się największym krajem rafineryjnym w Europie, z powrotem spaliły i pozostawiły Rumunię w głębokim zadłużeniu wobec zachodniego świata. Ten chybiony krok doprowadził Ceauşescu do realizacji własnego upadku. Siła MFW i Banku Światowego wzywająca do zadłużenia pchnęła oszczędności w kraju, który go zmiażdżył. W połączeniu z tym, że policja bezpieczeństwa zyskuje większą władzę, a Ceauşescu próbuje narzucić kult jednostki, może to zakończyć się tylko w jeden sposób. Rewolucja 1989 roku była jedynym brutalnym obaleniem jakiegokolwiek reżimu komunistycznego podczas całego upadku bloku sowieckiego.

Wystarczy powiedzieć, że niewiele kasyn

Biorąc pod uwagę ucisk, z jakim borykali się Rumuni przez lata, nic dziwnego, że nie mają oni wiele na drodze do dziedzictwa hazardowego. Każdy dzień ich życia był hazardem, czy zobaczą następny. Jednak podobnie jak w większości krajów Europy Wschodniej sytuacja zmieniła się bardzo szybko po zniknięciu widma komunizmu. Nagle idea kasyn nie była tak daleko idąca. Chociaż najlepsze kasyno online, jakie miałaby Rumunia, jest daleko. Po kilku niepewnych latach we wczesnych dniach po komunizmie gospodarka Rumunii rozkwitła i stała się znana jako „Tygrys Europy Wschodniej” w ciągu następnych dwudziestu lat, bogatsza i bogatsza. Po drodze było kilka usterek, a mianowicie światowa recesja pod koniec 2000 roku. Jednak nadal jest to jedna z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie. Wraz z tą nowo znalezioną stabilnością przyszedł dochód do dyspozycji, a upadek kasyn dotarł do Rumunii. Większość z nich można znaleźć w kwitnącym mieście Bukareszt.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Kolejny kraj, w którym obowiązują restrykcyjne przepisy dotyczące kasyn online

Jeśli chciałeś grać w kasynie online, w Rumunii jest to legalne od 2010 roku. Problem polegał na tym, że nie było żadnych przepisów, a zasady dotyczące regulacji były w najlepszym razie zagmatwane. Potem był podatek osobisty od wygranych. Gracze na pewno nie byli w dobrym miejscu. Podobnie jak w wielu krajach UE, rumuńskie przepisy dotyczące hazardu zwróciły uwagę Komisji Europejskiej. Rząd przyjął propozycje i zmienił stare przepisy, problem polegał na tym, że nadal były one niezgodne z duchem UE. Fakt, że musiałeś przebywać w Rumunii, był jednym z największych problemów dla Komisji Europejskiej. Zasady te zostały zmodyfikowane i wygląda na to, że branża będzie się rozwijać.

Gracze mają dużo ochrony w Rumunii

Najlepsze rumuńskie kasyna online to te, które są w pełni regulowane przez rumuńskie krajowe kasyna hazardowe. Zasady ustalone w celu uzyskania licencji są bardzo zorientowane na gracza. Marka musi być bardzo przejrzysta z adresami i nazwami operatorów wymienionych na stronie. Zasady i transakcje płatnicze dla każdej gry muszą być wymienione, a także powinien być dostępny link do bezpłatnych instrukcji dotyczących każdej gry. Zegar gracza musi być częścią systemu, aby można było monitorować rozegrany czas. Gracze mogą ustawić limity wpłat i wybrać, w jaki sposób wszystkie wpływy mogą zostać zwrócone. Witryna musi mieć opcję języka rumuńskiego.

Niewiele, ale przyszłość wygląda dobrze

Otwarty rynek kasyn online w Rumunii jest młody. Na początku wielu działało bez licencji. Rząd nałożył na nie wiele z nich. Teraz restrykcyjne zasady zostały zmodyfikowane, wiele czołowych marek weszło na rynek legalnie. W kraju rozwija się sektor gier hazardowych, a ludność ma znacznie większy dochód do dyspozycji. Rynek kasyn online będzie się rozwijał, ponieważ większość kasyn naziemnych znajduje się w stolicy. Logistyka faktycznego dotarcia na miejsce oznacza, że ​​kasyna online są znacznie bardziej opłacalną opcją dla większości populacji. Gospodarka Rumunii wydaje się nadal rosnąć w dłuższej perspektywie, podobnie jak branża kasyn online. Inwestycje lokalnych marek nadchodzą nieco wolno, ale jest bardzo prawdopodobne, że wkrótce się to zmieni. W Rumunii jest dużo pieniędzy, a jej przedsiębiorcy są całkiem dobrzy w dostrzeganiu dobrej inwestycji, gdy ją widzą.