Monte Carlo czy biust? - Nie musisz wychodzić z własnego domu. Krupier Baccarat na żywo siedzi na twojej kanapie

Jeśli kochasz bakarata, prawdopodobnie po raz pierwszy zagrałeś w swoim lokalnym kasynie. To znaczy, jeśli miałeś szczęście, że go masz. Dla większości oznaczało to długą podróż, drogie hotele i całonocne sesje, próbując jak najlepiej wykorzystać ograniczony czas. Następną rzeczą, o której wiemy, że rodzi się internet i wkrótce hazard online wyrósł na potwora, jakim jest teraz. Hazard dostępny w dzień iw nocy, przez cały rok. Nie ma już potrzeby podróżowania podczas tych długich podróży. Koniec z 12-godzinnymi sesjami tylko dlatego, że potrzebujesz swoich pieniędzy. Teraz możesz siedzieć w swoim salonie w bieliźnie, jeśli chcesz, i grać tak długo, jak chcesz. Problemem dla niektórych z nas jest jednak to, że brakuje nam tasowania tych kart. Brakuje nam odwracania kart. A jeśli mamy być szczerzy, tęsknimy za tymi przystojnymi dealerami. Niektórzy po prostu nie ufają, że karty generowane komputerowo są naprawdę losowe. Nie martw się, kasyna online rozpoznały niszę i wraz z nim pojawił się bakarat z prawdziwym krupierem.

Baccarat online na żywo - czego więcej potrzebujesz?

Jeśli chcesz grać w bakarata na żywo online, musisz zagrać w jednej z bardziej uznanych marek. Utworzenie formatu z krupierem na żywo wymaga znacznie więcej inwestycji niż jego czysto wirtualny kuzyn, a to jest restrykcyjne dla wszystkich, z wyjątkiem tych, którzy znajdują się na szczycie skali. Każdy stół potrzebuje sprzedawcy, operatora kamery i całego sprzętu / oprogramowania, aby działał, i wymaga to sporej zmiany. Kiedy więc grasz w bakarata na żywo online, uzyskujesz najlepsze dostępne wrażenia. Wszyscy sprzedawcy są bardzo profesjonalni i przyjemni dla oka. W niektórych przypadkach zbyt przyjemne! Rozgrywka jest taka sama, jak w każdym kasynie naziemnym prowadzącym tę samą grę. Jedyna różnica polega na tym, że na stole nie ma żadnych żetonów. Interfejs między tobą a grą działa tak samo, jak wirtualny. Całe to doświadczenie jest tak bliskie przebywania w pokoju, że jest to powiew świeżego powietrza do zastoju w wirtualnym świecie. Chcemy tego osobistego charakteru. Chcemy, aby karty były tasowane i rozdawane przez prawdziwą osobę. Porównywanie kasyn online na żywo ze zwykłymi kasynami jest takie samo jak w przypadku standardowych kasyn online z dodatkowym osobistym wkładem.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Więc co trzeba zrobić, żeby Baccarat na żywo działał online?

Pierwszym wymaganiem jest spory lokal. W zależności od tego, czy pożądane jest główne piętro w stylu otwartym, czy prywatne pomieszczenie, należy zakupić odpowiedni budynek. Aby to obejść, niektóre kasyna online nawiązały współpracę z kasynami stacjonarnymi, aby korzystać z ich udogodnień. Masz więc budynek, teraz potrzebujesz sprzedawcy, stolika i pracownika kamery. Następnie potrzebujesz informatyka do nadzorowania strony oprogramowania / sprzętu. Szef działu obsługi technicznej w przypadku wszelkich sporów na podłodze i ktoś do nadzorowania całej operacji. Naprawdę sprytną częścią tego wszystkiego jest technologia, która pozwala to wszystko połączyć. To tak naprawdę dwuczęściowy przekaz wideo na żywo. Transmisje na żywo zyskały na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Wymaga dużo miejsca na serwerze, ale wyniki są oszałamiające. Koniec z pikselizowanymi obrazami, brakiem opóźnień oraz synchronizacją dźwięku i obrazu. Połącz to z oprogramowaniem do optycznego rozpoznawania znaków i mamy zwycięzcę. OCR odczytuje karty, gdy są one rozdawane, przekazując informacje do oprogramowania kasyna. Jesteś z tym wszystkim połączony poprzez interfejs obstawiania.

Baccarat to gra towarzyska

Jeśli lubisz trochę przekomarzać się przy stole, funkcja czatu na żywo umożliwia rozmowę z krupierem i innymi graczami przy stole. Jednak w przeciwieństwie do siedzenia przy stole możesz go wyłączyć. Mam na myśli, jak świetne to jest? Jestem pewien, że wielu z was miało sesję na żywo, kiedy ta irytująca osoba siedząca obok was po prostu się nie zamknie! Cóż, dzięki grze Baccarat online na żywo możesz wybierać rozmowy, w które chcesz się włączyć. Kasyno online na żywo jest wciąż w powijakach. Tylko duzi chłopcy oferują ten dość kosztowny format i jako taki naprawdę widać, że tylko kilku programistów pracuje w tej dziedzinie. Playtech jest prawdopodobnie najlepszym, ale Microgaming, Amaya Gaming i Realtime Gaming są bardzo dobre. Obecnie większość witryn oferuje tylko jeden rodzaj bakarata. Szkoda, ponieważ istnieje wiele odmian, które grają dobrze, zobaczymy, czy kasyna poszerzą swoją ofertę.