Musisz wybrać jedną z wielu opcji płatności w kasynie online

Przeszukałeś więc wszystkie fora, sprawdziłeś recenzje i masz krótką listę kasyn online. Wiesz, które gry lubisz, ponieważ grasz w nie wszystkie na różnych stronach z bezpłatnymi grami. Więc jesteś gotowy do wyboru? Nie do końca. Ważną częścią wyboru kasyna online do gry jest sposób, w jaki będziesz otrzymywać środki na swoje konto iz niego. W końcu twoje pieniądze są ciężko zarobione, a ryzykowanie ich, zanim jeszcze kupisz żetony, nie jest czymś, co chcesz robić.

Liczba metod wpłat w kasynie jest większa niż myślisz, a sposobów na bezpieczną wypłatę wygranych jest prawie tyle samo. Nie wszystkie kasyna online oferują wszystkie opcje, jest to obszar, w którym możesz wybierać między dwoma równie dobrymi kasynami, jeśli oferują różne metody płatności. Każdy ma swoje zalety i oferuje różne rozwiązania dla indywidualnych okoliczności.

Ostrożną radą jest skontaktowanie się z kasynem, w którym zamierzasz grać, i sprawdzenie, czy możesz użyć tylu różnych metod, ile chcesz. Niektóre ograniczają cię do wypłaty środków tą samą metodą, którą dokonałeś ostatnio. Może to być prawdziwy ból, jeśli zarządzasz kilkoma kontami. Poza tym to twoje pieniądze i powinieneś być w stanie je odłożyć, gdzie chcesz.

Użyj e-portfela, jednego z najbezpieczniejszych sposobów dokonywania wpłat online

W dzisiejszych czasach kradzieży tożsamości wiele osób słusznie martwi się ujawnianiem danych osobowych w Internecie. Jeśli chodzi o ujawnianie swoich danych finansowych, jest to podwójnie niepokojące. Podnieś poziom e-portfela. Trzy z najbardziej znanych to PayPal, Neteller i Skrill. W obliczu rewolucji e-commerce i potrzeby szybkich, łatwych i bezpiecznych płatności, bez wszystkich ukrytych opłat, e-portfele stały się niezwykle popularne. Osobiste dane kredytowe podawane są tylko raz podczas zakładania konta. Konto e-portfela jest połączone z kontem bankowym lub kartą kredytową. Zabezpieczenie jest niewiarygodnie silne i tak dobre, jak każdy bank. Zamiast powierzać kasynu swoje dane za każdym razem, gdy dokonujesz wpłaty lub wypłaty, przechodzisz do bezpiecznej strony e-portfela.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Czy ktoś ma anonimowość? Vouchery przedpłacone i karty dają w jedną stronę

Inna forma płatności online, która powstała ze strachu przed podawaniem danych finansowych online. Kupony przedpłacone są dostępne tylko w niektórych krajach. Sposób działania polega na tym, że kupujesz kupon w punkcie sprzedaży, a następnie używasz unikalnego kodu PIN na karcie, aby zasilić swoje konto. Wadą tej metody jest to, że jesteś ograniczony do wartości dostępnej karty i musisz mieć alternatywny sposób wypłaty w większości kasyn.

Dobra staroświecka karta kredytowa lub karta debetowa

Wciąż jedna z najpopularniejszych metod płatności w kasynach online, karty kredytowe i debetowe są akceptowane przez każde kasyno online (z wyjątkiem tych, które akceptują graczy z USA ze względu na przepisy bankowe dotyczące hazardu online). Jeśli ufasz kasynu, w którym grasz, to jest to dobry wybór. Jest to zazwyczaj najszybsza metoda wpłaty w kasynie online. Jeśli dopiero poznajesz markę, użyj najpierw jednej z pozostałych metod, aby ocenić zaufanie. Karty debetowe bez żadnych opłat za transakcje w obu przypadkach. Jednak karty kredytowe często traktują depozyty na stronach hazardowych jako zaliczki gotówkowe i jako takie wiążą się z dodatkowymi opłatami. Zapytaj dostawcę karty, ile będziesz musiał zapłacić. Wiele kasyn online umożliwia zarejestrowanie tylko jednej karty i musi być ona wystawiona na Twoje nazwisko. Nie możesz używać cudzej karty ze względu na zgodność z przepisami dotyczącymi ograniczeń wiekowych i prania pieniędzy.

Naprawdę stary Skool, ale bezpieczny

Jeśli nadal lubisz robić rzeczy w, powiedzmy, tradycyjny sposób, zawsze możesz zrobić dobry, staroświecki przelew bankowy, stosunkowo drogi, ale bardzo bezpieczny. Jednak czas potrzebny sprawia, że ​​jest to jedna z najmniej popularnych metod wpłaty. Stroną wypłaty w tej metodzie jest czek wysyłany pocztą i jeśli uważasz, że przelew bankowy jest powolną pocztą tradycyjną, zrealizowanie czeku oznacza, że ​​może minąć kilka tygodni, zanim zobaczysz gotówkę. Dużym em jest to, że jest tak bardzo bezpieczny, że jesteś jedyną osobą, która może zapłacić to czek.

Najpierw sprawdź prawo

Ze względu na prawo Stanów Zjednoczonych skierowane do banków dokonujących przelewów do iz kasyn online większość amerykańskich instytucji finansowych nie ma bezpośredniego kontaktu z kasynami online. To wzmocniło branżę usług płatniczych stron trzecich. Może to być bardzo zagmatwane i niepokojące, gdy na Twoim wyciągu bankowym znajduje się obciążenie firmy, o której nigdy nie słyszałeś. Poproś obsługę klienta kasyna o szczegóły transakcji płatniczych, abyś wiedział, kto obsługuje Twoje pieniądze. To szalone prawo pobudziło również branżę przelewów. Możesz użyć przelewu bankowego zarówno do wpłaty, jak i wypłaty bezpośrednio między kontem w kasynie a kontem bankowym, ale pobierane są opłaty.

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie masz najlepszy czas. Wielka Brytania ma najwięcej dostępnych na świecie metod wpłat w kasynie online. Prawa dotyczące hazardu online są bardzo jasne i jako takie mają najbardziej otwarty rynek. W Wielkiej Brytanii nie ma ograniczeń dotyczących metod płatności. Jednak nie dotyczy to reszty świata. Niezależnie od metody, z której chcesz skorzystać, skontaktuj się z lokalnymi organami zarządzającymi pod kątem wszelkich ograniczeń. Renomowane kasyna online będą w pełni zgodne ze wszystkimi lokalnymi przepisami, ale najlepiej jest być bezpiecznym niż żałować.

Kilka kluczowych rzeczy do przemyślenia przy wyborze metody wpłaty w kasynie online. Bezpieczeństwo - każda wybrana metoda powinna mieć możliwą do sprawdzenia historię dla firmy, która ją dostarcza. Używaj tylko tych, które zostały sprawdzone jako bezpieczne. Łatwość użycia - wybierz metodę, która wymaga kilku prostych kroków, aby skonfigurować i szybko uzyskać pieniądze. Na koniec upewnij się, że nie łamiesz żadnych praw.