Hazard w Korei Południowej O co w tym wszystkim chodzi?

Zostaniesz wybaczony za niezrozumienie zasad związanych z hazardem w Korei Południowej. W najlepszym razie są dziwne. Całkowicie zabrania się hazardu osobom z Korei Południowej. Nawet w obcym kraju! Są jednak wyjątki od tej reguły i tutaj sprawa się komplikuje. Krajowe loterie, wyścigi konne, walki byków i operacje w kasynach mają na to prawo. Ale kasyna są objęte ustawą o ochronie turystyki i tylko zagraniczni goście są dozwolone. Z wyjątkiem miejsca w prowincji Gangwon, do którego wpuszczani są mieszkańcy Korei Południowej. Jest on zbudowany na terenie, na którym niegdyś prowadzono działalność wydobywczą i jako taki ma specjalne zwolnienie na mocy specjalnej ustawy o wspieraniu opuszczania obszarów minowych. Zdezorientowany jeszcze? Pogarsza się. Obywatele Korei Południowej popełniają przestępstwo, jeśli uprawiają hazard również poza krajem. Tak, to prawda, wielu zostało oskarżonych. Odnotowano kilka głośnych przypadków, w których kary więzienia były wymierzone w wysokie stawki za udające się do Makau i na Filipiny w celu uprawiania hazardu. Oto kolejna myląca część hazardu, który nie jest ścigany, jeśli jest wykonywany dla „chwilowej przyjemności”. Jednak nałogowy hazard jest poważnym przestępstwem. Nigdzie nie ma różnicy między nimi.

Hazard online też nie działa

W prawie Korei Południowej nie ma rozróżnienia między hazardem stacjonarnym a hazardem online. Władze Korei Południowej jasno dały do ​​zrozumienia, że ​​jeśli zostaniesz złapany, zostaniesz postawiony w stan oskarżenia. Ponownie dokonano głośnych aresztowań. Grozi ci kara do trzech lat pozbawienia wolności lub grzywna w wysokości 20 mln KRW. Powszechnie uważa się, że internet w Korei Południowej jest silnie ocenzurowany. Południowokoreańscy dostawcy usług internetowych regularnie blokują witryny, które rząd uważa za konieczne, a celem są zagraniczne kasyna online. Wszyscy wiemy, że ominięcie takich blokad jest łatwe, ale dla przeciętnego człowieka ukrycie takich działań przed rządami jest bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. Mimo wszystko istnieją kasyna online, które kierują swoją ofertę do Korei Południowej, a niektóre nawet akceptują konta w koreańskim Won.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Bardzo ryzykowna propozycja

Jeśli czytasz artykuły w Internecie, wybaczono by ci myśl, że odwiedzanie tych witryn było praktycznie wolne od ryzyka. Rzeczywiście, istnieje niezliczona ilość list najlepszych kasyn online w Korei Południowej. Może się zdarzyć, że uda ci się to zrobić. Wielu to robi. Faktem jest jednak, że jest to nadal nielegalne. Myślę, że jeśli możesz udowodnić, że to tylko dla chwilowej przyjemności, możesz mieć obronę. Ponieważ nie ma dostępnej definicji, może to być trudne. Jeśli naprawdę nie przejmujesz się reperkusjami, jest wiele uczciwych kasyn, które będą mieć Cię jako klientów. Szczerze, ale może nie tak honorowo! Przepisy dotyczące hazardu są jednymi z najbardziej zagmatwanych i obowiązują na całym świecie, więc wydaje mi się, że kasyna online pozostawiają to graczom.

Wybierz mądrze

Jeśli zamierzasz grać w kasynie online, najpierw zapoznaj się z nimi. Rynek południowokoreański przyciągał w przeszłości podejrzane postacie. Mądrze jest trzymać się szanowanych światowych marek. Spójrz na te regulowane w Wielkiej Brytanii, Malcie, Gibraltarze, Wyspie Man lub Alderney, które będą miały największy nadzór w branży, a ważność licencji można łatwo potwierdzić. Systemy bezpieczeństwa będą certyfikowane przez specjalistów online i będą ponownie łatwo sprawdzane. Najtrudniejsze będzie znalezienie koreańskich platform językowych, a koreański wygrał w renomowanym miejscu. Faktem jest, że większość licencji będzie na Filipinach i jako taka będzie na niepewnych zasadach, ponieważ przemysł jest zagrożony ze strony nowego rządu. Porozmawiaj z zespołami obsługi klienta, aby upewnić się, że dobrze się rozumiecie. Opcje bankowe to kolejny obszar, któremu należy się przyjrzeć. Istnieją niepotwierdzone doniesienia, że ​​rząd nakazuje bankom wstrzymanie transakcji z zagranicznymi operacjami hazardowymi. Kładzie to dodatkowy nacisk na Twój wybór, upewniając się, że Twoja metoda strony trzeciej jest kompatybilna i może być faktycznie używana zarówno do wpłat, jak i wypłat. Zdziwiłbyś się, jak wiele kasyn online ogranicza metody wypłat, więc sprawdź najpierw. Ze względu na nielegalność hazardu online w Korei Południowej nie będziesz mieć żadnych środków prawnych, jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli więc musisz zaryzykować, upewnij się, że dobrze zbadałeś sprawę przed wydaniem jakiejkolwiek gotówki. Najbezpieczniejszym sposobem postępowania jest przede wszystkim nie otwieranie konta na prawdziwe pieniądze. Trzymaj się darmowych wersji gry, a nie ryzykujesz aresztowania.

Jaka jest przyszłość graczy z Korei Południowej?

Cóż, to kolejna trudna sytuacja. Tradycyjnie większość nie aprobuje hazardu w Korei Południowej, ale przez lata regulowane zakłady sportowe, loteria i jedyne kasyno, do którego mogą chodzić miejscowi, spotkało się z akceptacją społeczną. Rząd widzi dochody i cieszy się z nich. Hipokryzja otaczająca zasady hazardu może zostać zakwestionowana. Najbardziej otwarta demokracja azjatycka z wysokim poziomem zaufania do rządu Korei Południowej w żaden sposób nie jest pod tyranią. Nie zawsze tak było, ponieważ dyktatura sprzed 1987 roku była normą. Musi więc oznaczać, że społeczeństwo jest zadowolone z tego, jaki jest. Koreańczycy z południa to dość konserwatywna grupa, ale może to pokolenie może trochę zaszokować. Byłoby wielkim wstydem, gdyby tak nie było, ponieważ Korea Południowa ma najszybszą na świecie prędkość internetu i najwyższe wykorzystanie smartfonów. Kultura młodzieżowa zyskuje na popularności w Korei Południowej, eksportując swoją „koreańską falę” do Azji, a nawet osiągając globalny sukces dzięki Gangnam Style z internetowej sensacji PSY. Tak zwany K-pop korzysta z internetu z doskonałym skutkiem. Ale kiedy wszystko już zostało powiedziane i zrobione, kto wie, co się stanie. Korea Południowa ma w rękach własne przeznaczenie i nie wygląda na to, by ktokolwiek inny miał na nią duży wpływ.