Hazardziści muszą odwiedzić Hongkong

Jeśli jesteś na wycieczce po Azji, odwiedzanie hotspotów hazardowych w Makau jest oczywistym wyborem. Ale tuż za deltą Rzeki Perłowej jest kolejne świetne miejsce do odwiedzenia. Tętniąca życiem metropolia, jaką jest Hongkong, powinna znaleźć się w programie każdego uprawiającego hazard turysty. Jeśli nie lubisz tłumów, nie idź, ponieważ jest to najgęściej zaludniony stan na ziemi. Przed 1977 rokiem można było znaleźć miejsce do gry na każdym rogu. Azjaci uwielbiają hazard. Postawią na wszystko, a duża część największych graczy na świecie to Azjaci. W 1977 roku rząd próbował kontrolować przemysł hazardowy i wyeliminować element przestępczy. Wiedząc, że nigdy nie zaprzestaną całkowicie hazardu, wprowadzone przepisy nadal dopuszczają większość form hazardu, ale bukmacherzy są zabronieni. Jedyną formą zakładów sportowych jest Hong Kong Jockey Club, która obejmuje wyścigi konne, piłkę nożną i loterie. Kasyna są bardzo popularne, podobnie jak tradycyjne salony gry w madżonga.

Kasyna online są popularne, ale nielegalne

Podobnie jak Makau Kong, Hong jest autonomicznym regionem Chin i jako taki ma dużo większą pobłażliwość wobec swoich obywateli. Dowodzi tego przede wszystkim fakt, że istnieje uregulowany przemysł hazardowy. Chiny kontynentalne nie tolerują hazardu, choć nadal jest on bardzo popularny i odbywa się pod ziemią. Pomimo zezwolenia na hazard w regulowanych miejscach hazard online nie jest. Hazard w nieuregulowanych miejscach jest nielegalny, więc ponieważ nie ma kasyn online w Hongkongu, jest to nielegalne. Władze jednak nie blokują witryn i najwyraźniej nie wszczęto żadnych postępowań. Podobnie jak w wielu innych miejscach na świecie, najlepsze kasyna online, w których mogą grać mieszkańcy Kongu Hongkongu, są zdecydowanie zagraniczne. Chiński rząd obiecał podejście do Hongkongu bez użycia rąk przez 50 lat po przekazaniu konta, więc na razie wygląda na to, że możesz grać online przez jakiś czas.

Setki azjatyckich kasyn online

Boom w azjatyckiej branży kasyn online do tej pory nie ustał. Jest ogromny. Wydaje mi się, że co miesiąc pojawiają się nowe kasyna online. Nie bez powodu formaty te różnią się nieco od zachodnich kasyn online. Azjatyccy hazardziści uwielbiają grać w azjatyckie gry. Zachodnie gry, takie jak bakarat, mają w Azji długą tradycję, ale ruletka dopiero zyskuje na popularności. Jest więc zrozumiałe, że mieszkańcy Hongkongu mają grać w gry, które znają i kochają najbardziej. Mahjong to prawdopodobnie największa gra, w którą toczy się zakłady w Azji. Dlatego warianty gry online są bardzo popularne. Podobnie jak Pai Gow, ale nie amerykańska wersja gry, ale starożytna oryginalna, w rzeczywistości niektórzy twierdzą, że jest to najstarsza gra w kasynie, ponieważ ma ponad tysiąc lat. Sic Bo to kolejny azjatycki oryginał, który upodobał sobie świat zachodni. Gra w kości ma wiele różnych odmian, a poszczególne wersje na stronie mogą mieć duży wpływ na wybór miejsca do gry. Keno to kolejna azjatycka ulubiona wersja, a wirtualne wersje są dostępne w prawie każdym kasynie online dostępnym w Hongkongu. Często gra się w Keno jako grę poboczną. Poker zyskuje na popularności w Hongkongu i Makao, a gra zaczęła się od dziwacznej rozrywki dla wysokich graczy. Teraz robi się duże pieniądze i cieszy się dużym zainteresowaniem. Azjatyckie kasyna trochę powoli traktują pokera jako część swojej marki online. Więc jeśli chcesz mieć punkt kompleksowej obsługi z jednym kontem do gry w pokera, a także w swoje ulubione gry kasynowe, być może będziesz musiał wybrać zachodnią markę. Istnieje kilka czołowych nazw, które mają chińskie platformy i akceptują HKD.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Bardzo własna jurysdykcja regulacyjna w Azji

Terytorium Cagayan na Filipinach było pierwszym organem regulacyjnym w Azji wydającym licencje i stosującym bardzo wysokie standardy. Kiedy zaczęli zezwalać zagranicznym inwestorom na zakładanie swoich biznesów hazardowych online na Filipinach, zapowiadało to świetlaną przyszłość. Okazali się bardzo zdolni i bardzo szybko rywalizowali z europejskimi jurysdykcjami pod względem swojej wiarygodności. Reputacja First Cagayan rosła, dopóki do prac nie wrzucono klucza. Nowy, barwny prezydent Rodrigo Duterte w swoim pierwszym głównym przemówieniu do swojego gabinetu stwierdził, że nie będzie nowych licencji wydawanych zagranicznym firmom na prowadzenie biznesów hazardowych online. Stwierdził również, że wkrótce wszystkie wydane, które zostały wydane, zostaną unieważnione. Cała branża w Azji jest teraz w zawieszeniu. Od tego czasu prezydent wygłosił kilka kontrowersyjnych przemówień, ale także wykonał kilka zwrotów. Niestabilny charakter obecnego systemu jest bardzo niepokojący dla branży kasyn online.

Zrobić rozeznanie

Jeśli chodzi o wybór najlepszego kasyna online, istnieje wiele zmiennych. Wiele z nich będzie zależało od osobistego wyboru, takiego jak wybór gier, a nawet kolorystyka strony internetowej. Jednak punktem wyjścia jest bezpieczeństwo i gra w renomowanym kasynie online. Jest kilka prostych rzeczy, które można łatwo zweryfikować. Licencje można łatwo sprawdzić w urzędzie wydającym. Pierwszy Cagayan będzie najpopularniejszy, ponieważ prawdopodobnie będziesz korzystać z kasyn azjatyckich. Jeśli chcesz grać z jedną z bardziej globalnych marek, istnieje szansa, że ​​będzie ona licencjonowana przez jedną lub więcej z tych organizacji. The UK Gambling Commission, Malta (MGA), Gibraltar, Isle of Man and Alderney. Wszystkie są szanowane i łatwe do zweryfikowania. Systemy bezpieczeństwa i protokoły są również łatwe do sprawdzenia, najlepsze strony są certyfikowane przez niezależnych ekspertów. Zasadniczo wszystko, co musisz wiedzieć, powinno być wyraźnie pokazane na stronie, a następnie łatwo zweryfikowane przez szybkie surfowanie po Internecie. Fora dają dobry pomysł, kogo unikać, jest tam kilka bardzo dobrych czarnych list. Podadzą ci powody, dla których znalazłeś się na liście, wybór, czy im wierzyć, czy nie, należy do Ciebie.