Chcesz użyć nieco więcej umiejętności w grze kasynowej? - Zagraj w pokera wideo online

Jeśli trochę znudzisz się automatami do gry i chcesz zagrać w coś, co wymaga trochę więcej mocy mózgowej, poker wideo jest grą dla Ciebie. Przewaga kasyna w tej grze jest najniższą dostępną, często poniżej 1%, a jeśli gra się prostą strategią, w niektórych grach może być korzystna dla graczy. Istnieje mnóstwo kasyn pokera wideo, które mają setki różnych wersji. Podstawowa gra jest jednak taka sama. Oparty na tradycyjnym 5-kartowym pokerze dobieranym i rozgrywany głównie przy użyciu standardowej 52-kartowej talii (chyba że jest to joker, dziki gra, do której dodano jokery). Stawiasz zakład i wciskasz deal. Otrzymujesz 5 rozdanych kart i trzymasz i ponownie dobierasz karty w zależności od tego, co masz. Wszystkie ponownie dobrane karty są rozdawane, a wynikowy układ jest wypłacany zgodnie z tabelą wypłat dla tej gry. Główna różnica między pokerem wideo a pokerem stołowym polega na tym, że grasz na automacie tylko jak na automatach. Nie ma innych graczy, więc nie ma blefu i nie musisz nikogo pokonać.

Najpopularniejszy poker wideo online - Jacks or Better

Oferta kasyn w pokera wideo będzie odmianą tematu. Wszyscy będą oferować wersję Jacks or Better uważaną za pierwszą wersję Video Pokera, która jest nadal bardzo popularna zarówno wśród kasyn online, jak i graczy. Tabela wypłat zaczyna się od pary waletów lub lepszej, jako minimalna ręka wymagana do wygrania. Zwykle płatny jako zwrot pieniędzy. Stół płaci się w górę w zwykły sposób w pokera. Dwie pary, trójka, strit, kolor, full, czwórka, poker i poker. Szanse na wypłatę rosną wraz z rozdaniami iw ten sposób możesz ustalić, która gra jest najlepsza z dostępnych. Gra Jacks lub lepsza będzie miała dwa numery w tytule 9-6 lub 8-5 i 7-5, a także wiele innych kombinacji. Te liczby odnoszą się odpowiednio do wypłaty za fulla i kolor. Oczywiście im wyższe liczby, tym niższa przewaga kasyna. 9-6 Jacks or Better daje największą szansę graczowi, nie dajcie się zwieść wypłatom za pokera królewskiego, może to być wykorzystane do zwabienia graczy. Często za najlepsze rozdanie oferowana jest duża wypłata, ale dużo niższa w przypadku bardziej powszechne ręce. Szanse na trafienie pokera królewskiego są tak duże, że kasyna mogą sobie pozwolić na wykorzystanie tego do zamaskowania faktu, że reszta wypłat jest mocno obciążona na ich korzyść.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
Gra Czytaj więcej
Ruletka Ruletka
Sloty Sloty
Maczuga Maczuga
Baccarat Baccarat
Keno Keno
Bingo Bingo
Poker Poker
wciskam wciskam
Kości Kości
Sicbo Sicbo

Jak skutecznie grać w wideo pokera

Szybki przykład: jeśli dostaniesz 4 J 5 i K trefl oraz 4 kar, właściwą strategią byłoby utrzymanie czwórki do koloru i ponowne dobranie 4 kar. Niska para jest znacznie niższa na liście w porównaniu z drawem do koloru.

Oferta kasyn online Video Poker rośnie

Jeśli nauczysz się podstawowej strategii gry Jacks or Better, będziesz mógł grać niemal w dowolny sposób. Trochę przestudiuj tabele wygranych, a będziesz mógł odpowiednio dostosować swoją grę. Ale trzeba powiedzieć, że Jacks or Better 9-6 ma największe szanse na wygraną w ujęciu procentowym. Jednak istnieje wiele odmian, które mogą Cię zainteresować, a większość z nich nadal zapewnia lepszy procent wypłat niż większość automatów. Niektóre z bardziej popularnych gier to asy i ósemki, w których 4 asy lub ósemki dają więcej niż poker, a asy i twarze są bardzo podobne, z wyższymi wypłatami za te 4 rodzaje rąk. Deuces Wild i Jokers Wild wnoszą nowy wymiar, ponieważ masz wypłaty za 5 rodzajów, naturalnych i dzikich, koloru lub strita. Double Bonus zyskuje popularność wśród tych, którzy lubią większy hazard, wariancja jest około dwa razy większa niż w Jacks or Better. Wyższe ręce dają podwójną wygraną, co bez końca miesza strategię. Do wyboru jest o wiele więcej, a kiedy już zrozumiesz strategie, mogą być bardzo satysfakcjonujące. Istnieje wiele witryn z bezpłatnymi grami, na których można poćwiczyć i zdobyć doświadczenie, zanim trafisz do automatów na prawdziwe pieniądze.