Miłośnicy Bingo i ruletki powinni spróbować swoich sił w Spingo Online

Jeśli bingo i ruletka są Twoimi ulubionymi grami hazardowymi online, czeka Cię dodatkowa zabawa z grą online w spingo. Wiele z najlepszych witryn hazardowych online wprowadziło grę, która łączy w sobie to, co najlepsze w ruletce i bingo, zapewniając ogromną ilość zabawy i rozrywki. Łącząc to, co najlepsze z obu światów, może być doskonałym wprowadzeniem dla zatwardziałych graczy bingo, którzy szukają różnorodności, oraz dla graczy w ruletkę, którzy szukają czegoś bardziej rozrywkowego.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, kompletnym początkującym, zagorzałym ekspertem, czy hazardzistą szukającym rozrywki, w Spingo każdy znajdzie coś dla siebie. Kasyna online Spingo oferują nowym graczom w ruletkę online świetny sposób na poznanie gry. Nawet gracze w ruletkę z bogatym doświadczeniem powinni odpocząć od surowego stylu formalnej ruletki.

Gra w spingo online - podstawy

Układ przypomina ruletkę, ale istnieje kilka subtelnych różnic. Tak, jest koło, które się kręci, ale są cztery kolory: żółty, czerwony, niebieski i zielony, a nie tradycyjne ruletki, czerwone i czarne. Podczas gdy ruletka ma losowo rozmieszczone liczby do 38 wokół koła i tylko jedną kulkę, spingo używa dziesięciu ponumerowanych kulek, które wyskakują i ostatecznie lądują w jednym z kolorowych automatów.

Gracze przewidują wynik spinu i odpowiednio stawiają zakłady. Możesz obstawiać kolor, liczbę lub numery piłek, kursy lub liczby parzyste. Kule są ponumerowane od jednego do dziesięciu, a losowanych jest 21 piłek. Na każdą liczbę od 1 do 10 przypadają dwie kulki na każdą liczbę i jedna kulka z numerem zero.

Koło ruletki ma osiem żółtych miejsc, osiem czerwonych i jeden zielony.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Jak grać w spingo online

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tej nowej i ekscytującej grze, nie musisz być geniuszem, aby zrozumieć ten proces. Zanim jednak zaczniesz dziko klikać i ryzykować swoją gotówkę, zaczniemy od przewodnika krok po kroku.

Gra Czytaj więcej
Ruletka Ruletka
Sloty Sloty
Maczuga Maczuga
Baccarat Baccarat
Keno Keno
Bingo Bingo
Poker Poker
Kości Kości
Sicbo Sicbo
Video Poker Video Poker

W kasynach online Spingo dostępne są następujące opcje zakładów i wypłaty

Zakład kombinowany na kolor i numer - Wybierz konkretną liczbę i kolor i stawiasz zakład kombinowany z wypłatą 32: 1.

Zakład koloru zielonego - Na kołowrotku jest tylko jedno zielone miejsce, co oznacza, że ​​wypłata za ten zakład jest hojna przy 24: 1.

Zakład na zero - Jest tylko jedna piłka zerowa, więc szanse na wyciągnięcie tej piłki są dość niskie. Ten zakład ma dużą wypłatę 20: 1.

Zakład na numer od 1 do 10 - Jeśli nie chcesz martwić się o wybór koloru i wolisz wybrać liczbę, możesz spodziewać się wypłaty 10: 1, jeśli wybierzesz poprawnie.

Zakład koloru - Jeśli wolisz wybierać spośród trzech kolorów: żółtego, czerwonego lub niebieskiego, możesz spodziewać się wypłaty w wysokości 3: 1, jeśli wybierzesz właściwy.

Dziwny zakład - Postaw zakład, że wylosowane bile będą liczbami nieparzystymi, a wypłata wynosi 2: 1.

Nawet zakład - Jeśli myślisz, że wylosowane liczby będą równe, wygrana jest znowu jeden 2: 1.

Zakład na niskie lub wysokie numery - Możesz także wybrać, czy wylosowane kule będą ponumerowane od 1 do 5, czy od 6 do 10. Co również zapewni ci wypłatę 2: 1.

Czy dom ma przewagę i czy w grę wchodzi jakaś strategia?

Oczywiście dom ma przewagę, jaki byłby sens w przeciwnym razie? W przypadku spingo przewaga kasyna różni się w zależności od zakładu. W przypadku zakładów na kursy, parzyste, niskie lub wysokie liczby przewaga kasyna wynosi 4,75%. Jeśli zdecydujesz, że chcesz postawić na konkretny kolor, przewaga kasyna spadnie nieco do 4%. Jednak wraca on ponownie do 4,76% przy zakładzie zerowym lub 1-10. Zdecydowanie najlepszym zakładem jest połączenie koloru i liczby. Przewaga kasyna spada do 2,48%.

Podobnie jak w przypadku ruletki online, spingo używa oprogramowania do generowania liczb losowych, co oznacza, że ​​nie ma możliwości przewidzenia w 100% zwycięskich kolorów lub liczb. Nigdzie w pobliżu. Możesz jednak zwiększyć swoje kursy, stawiając dodatkowe żetony. Ale zawsze pamiętaj, że spingo, pod każdym względem, jest grą szczęścia.

Powiązany nowicjusz - Online naciskam

Spingo ma zaledwie kilka lat i powstało w erze kasyn online. Tej gry nie znajdziesz w żadnym kasynie naziemnym, tylko online. Stała się bardzo popularna wśród graczy w ruletkę ze względu na zmianę tempa gry na tradycyjną ruletkę, a także szansę na dużą wygraną. Większość najlepszych kasyn online oferuje tę grę, ale w niektórych z nich może się ona znaleźć pod nazwą bingo-ruletka. Istnieją nawet sposoby na grę za darmo, zanim zdecydujesz się zagrać w spingo na prawdziwe pieniądze. To doskonały sposób, aby sprawdzić wielkość, by tak rzec, zrozumieć zasady i obstawiać zakłady. Jednak gra za darmo nigdy nie zapewni Ci takiego samego szumu, jak gra na prawdziwe pieniądze.