Dowiedz się, jak grać w kości online jak zawodowiec i zgarnij atrakcyjne bonusy

Kiedy wyobrażasz sobie grę w kości, prawdopodobnie wyobrażasz sobie grupę ludzi stojących wokół stołu, krzyczących i kibicujących facetowi, który rzuca kostką. Gra w kości online nie jest wcale taka inna, tylko znacznie cichsza. Niektórzy z was mogą pomyśleć, że gra jest skomplikowana, ale nie jest trudniejsza niż jakakolwiek inna gra kasynowa. Kiedy grasz w kości w kasynie na żywo, może to być bardzo ekscytujące doświadczenie, a tłumy wiwatują i gromadzą się przy stole, aby cieszyć się ekscytującą atmosferą. To oczywiście będzie jedyna rzecz, której brakuje podczas gry w kości w kasynie online, ale nadal będzie fajnie.

Dla niewtajemniczonych zaczniemy od przyjrzenia się, jak grać, zanim przejdziemy do obstawiania. Miej oczy na tej stronie, ponieważ planujemy również zamieścić więcej informacji na temat kursów, wskazówek i strategii, które pomogą Ci w grze.

Jak grać w kości online dla początkujących

Podstawowym założeniem gry jest to, że gracze obstawiają przeciwko casio przy rzucie kostką i mogą wygrać lub przegrać w zależności od wyniku. Celem rzucającego kostką jest rzucenie 7 lub 11 przy pierwszym rzucie kośćmi. To będzie wygrana dla rzucającego kostką. Jeśli wyrzucisz 2, 3 lub 12, oznacza to przegraną. Każda inna wyrzucona liczba określa liczbę punktów.

Kości obejmują serię rund. Pierwszy rzut kostką nazywa się rzutem wyjściowym i określa, czy odbędzie się kolejna runda. Wyrzucenie 2, 3, 7, 11 lub 12 zakończy tę konkretną grę. Jeśli zostanie wyrzucona inna liczba, na przykład 4, 5, 6, 8, 9 lub 10, odbędzie się runda bonusowa. Liczby te nazywane są punktami, a kośćmi będą rzucane do momentu wyrzucenia tego samego punktu lub 7.

Przegrane zakłady są usuwane ze stołu, a wygrane zakłady i remisy są wypłacane, gdy kostka przestaje się toczyć.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
Gra Czytaj więcej
Ruletka Ruletka
Sloty Sloty
Maczuga Maczuga
Baccarat Baccarat
Keno Keno
Bingo Bingo
Poker Poker
wciskam wciskam
Sicbo Sicbo
Video Poker Video Poker

Jak obstawiać zakłady w kasynach online w kości

Kiedy zdecydujesz się na swój zakład, po prostu kliknij wartość żetonu, którą chcesz postawić. Za każdym razem, gdy klikniesz, kwota zostanie dodana do Twojego zakładu. Możesz zmienić stawkę za każde kliknięcie, klikając kwotę żetonu.

Możesz zmienić kwotę zakładu w różnych sekcjach po lewej stronie, gdzie znajduje się kwota do postawienia za kliknięcie. Gdy skończysz obstawiać, Twoje żetony zostaną umieszczone na stole.

Jeśli grasz w wersję do gry natychmiastowej, obszary, w których można stawiać lub dodawać zakłady, są oznaczone kolorem zielonym. Te, w których nie możesz postawić zakładu, są oznaczone kolorem czerwonym. W obszarach czerwonych lub tylnych zakładów nie można zmienić, ale czasami można je usunąć.

Aby usunąć zakład ze stołu w grze natychmiastowej, należy kliknąć przycisk „usuń”, a następnie żeton.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat obszarów zakładów, możesz przesunąć kursor nad obszar, a zostaniesz poinformowany o nazwie zakładu, jego wysokości oraz minimalnych i maksymalnych limitach zakładów.

Zrozum obszary do obstawiania i wypłaty podczas gry w kości online

Przełęcz - To najważniejszy zakład podczas gry w kości online. Jeśli postawisz zakład na linię pass podczas rzutu wyjściowego, to robisz zakład z równymi pieniędzmi. Jeśli wypadnie 7 lub 11, wygrywasz. Jeśli wyrzucisz 2, 3 lub 12, przegrywasz i jest to znane jako craps. Jeśli wypadnie punkt w rzucie wyjściowym, a punkt zostanie wyrzucony ponownie przed 7, wygrywasz. Jeśli 7 wypadnie przed punktem, przegrywasz.

Kupowanie szans - Jeśli wypadnie punkt, możesz postawić na kursy nawet trzykrotność zakładu pass line. Zasadniczo obstawiasz, że punkt zostanie wyrzucony przed 7. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest mniejsze niż 50%, więc wygrywasz więcej niż zakładasz.

Nie zdawaj - Jest to przeciwieństwo zakładu typu pass line. Jeśli wypadnie 2 lub 3, wygrywasz równe pieniądze. Jeśli wypadnie 7 lub 11, przegrywasz. Jeśli wyrzucisz 12, jest to tzw. Push. Jeśli żaden z tych scenariuszy się nie wydarzy, kościami rzuca się dalej, aż wypadnie punkt lub 7. Jeśli 7 wypadnie przed punktem, wygrywasz. Po ustaleniu punktu nie możesz usunąć zakładu za zakaz przejścia.

Stawianie szans - To jest przeciwieństwo kupowania kursów. Zasadniczo obstawiasz, że 7 zostanie wyrzucone przed punktem.

Chodź - Ten zakład daje graczowi możliwość postawienia zakładu pass line po ustaleniu punktu. Obstawiając zakład come, zmieniasz następny rzut kostką w rzut wyjściowy, który przyniesie nawet pieniądze przy 7 lub 11, a przegraną przy 2, 3 lub 12. Zakład come można postawić tylko raz. punkt został ustalony.

To są tylko podstawowe zakłady, które możesz postawić, ale wystarczą, aby zrozumieć, jeśli chcesz wiedzieć, jak grać w kości. Jest o wiele więcej zakładów, które możesz obstawiać i miejmy nadzieję, że będziemy mieli więcej czasu na kolejnej stronie, aby bardziej szczegółowo. Możesz grać w kości w kasynach online używając najważniejszego zakładu, czyli zakładu pass line. Ale oczywiście im więcej różnych zakładów zrozumiesz, tym bardziej zaangażowana i interesująca będzie Twoja gra. Dla Twojej wygody przedstawimy jedne z najlepszych kasyn online do gry w kości i wiemy, że gdy tylko zaczniesz, wkrótce poczujesz dreszczyk emocji związanych z grą.

Podobnie jak w przypadku wszystkich gier hazardowych online, im więcej się nauczysz, tym większe masz szanse na wygraną. I nie możemy wystarczająco podkreślić, że praktyka jest ważnym sposobem na rozpoczęcie. Zwłaszcza w przypadku tak złożonej gry, jaką mogą być kości.