Naród Brunei, siedziba pokoju

Jaka piękna nazwa dla kraju i jakie to piękne miejsce. W przeciwieństwie do większości krajów Azji Południowo-Wschodniej, Brunei nie ogołociło swoich ziem pod produkcję oleju palmowego. W dużej mierze dzięki największym polom naftowym w okolicy i znacznym kwotom, które przynoszą. Naturalne starodrzewne lasy deszczowe pokrywają duży obszar małego kraju. Nawet stolica to mieszanka meczetów i wioski wodnej z lasami namorzynowymi, w pobliżu której pełno krokodyli, węży i ​​małp. Rządzony przez sułtana kraj jest pokojowym, ściśle religijnym państwem, w którym więzi społeczne i granice są silne. Ludność ma jeden z najwyższych standardów życia na świecie, z bardzo hojnymi darowiznami państwowymi i brakiem obciążeń podatkowych. Zgadza się, wolne od podatku.

Szczęśliwy, ale ściśle kontrolowany

W 1963 roku Brunei było jedynym stanem malajskim, który zdecydował się pozostać brytyjskim protektoratem zamiast wstąpić do federacji, która później była Malezją. Pełna niezależność od Wielkiej Brytanii nastąpiła dopiero w 1984 r. System prawny opierał się na brytyjskim prawie zwyczajowym do 2014 r., Kiedy to wprowadzono prawo szariatu. Kara śmierci jest teraz przyznawana za szeroki zakres przestępstw. Oczywiście alkohol i hazard są przestępstwami i są ściśle przestrzegane. Każdemu uznanemu za winnego hazardu grozi wysoka grzywna i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Oczywiście w kraju nie ma kasyn naziemnych i nie działają tam żadne marki internetowe. Były wyroki skazujące za hazard online, więc musi istnieć kilka witryn hazardowych online dostępnych dla mieszkańców Brunei. Jednak nie może być ich wiele i jakość musi budzić wątpliwości. Ze względu na jedną z najdroższych usług szerokopasmowych na świecie tylko około jedna trzecia populacji ma dostęp do Internetu. Naprawdę nie ma rynku gier hazardowych online w Brunei, mimo że około jedna trzecia populacji nie jest muzułmanami.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Bez zmian na przyszłość

Rząd wyraził zaniepokojenie, że większa integracja ze światem poprzez handel zepsuje jego kulturę. Fakt, że prawo szariatu zostało wprowadzone stopniowo, wskazuje na jeszcze bardziej izolowane społeczeństwo. Naród jest całkiem szczęśliwy. Turystyka jest mile widzianą częścią gospodarki, a zagraniczni goście są traktowani wyjątkowo dobrze. Ale Brunei nie widzi potrzeby, aby zezwalać kurortom na picie i hazard, jak to robią niektóre kraje. Przy populacji wynoszącej zaledwie 400 000 osób nie jest prawdopodobne, aby w najbliższym czasie nastąpiła dramatyczna zmiana nastawienia. Brunei ma jasną wizję społeczeństwa ściśle związanego z państwem religijnym, pokojowego i zadowolonego, i to działa.

Hazard i kasyna w innych krajach
Kasyna algierskie Kasyna egipskie Kasyna w Ghanie Kasyna Kuwejckie
Kasyna Arabii Saudyjskiej Izraelskie kasyna Libańskie kasyna Kasyna w Hongkongu