Boliwia czy też powinniśmy powiedzieć wielonarodowe państwo Boliwia

Pozostańmy przy Boliwii, dobrze? Boliwia ma dość burzliwą przeszłość w większości spraw, a hazard niczym się nie różni. Legalne więc nie, potem znowu legalne, a potem prawie podatkowe. Rynek na pewno jest dziwny. Rząd ostatecznie zalegalizował hazard w kasynie w 2002 roku, po latach zakazu ze strony kolejnych rządów od lat trzydziestych XX wieku. Boliwia jest stosunkowo biednym krajem, ale to nie przeszkadza społeczeństwu kochać hazard. Hazard legalny czy nie jest od dawna rozrywką dla wielu osób, więc kiedy ustawodawstwo pozwoliło na pojawienie się legalnej branży, hazardzistów było niewiele więcej, po prostu większy dochód ze stanu. Wtedy rozpoczęła się rosyjska inwazja. W 2009 roku rosyjski rząd ograniczył działalność kasyn i zakazał ich we wszystkich wyznaczonych strefach z wyjątkiem 4. Nagle pojawiła się duża porcja pieniędzy inwestycyjnych. Stosunkowo liberalne przepisy i niskie obciążenia podatkowe w Boliwii sprawiły, że była to bardzo atrakcyjna opcja. Rosyjskie pieniądze napłynęły i przez kilka lat przemysł kwitł. Jednak rządowi nie podobał się smak pieniędzy, jeśli wiecie, o co mi chodzi. Wątpliwe pochodzenie pieniędzy inwestycyjnych skłoniło Boliwijczyków do przepisania przepisów i zwiększenia podatków. Podwyżki podatków zarówno dla operatora, jak i gracza skutecznie zabiły branżę.

Brak reguł dla Internetu

Surowe nowe zasady stosowane w kasynach naziemnych nie mają jednak przełożenia na świat online. W Boliwii nie ma regulowanych kasyn online. Ale nie ma również przepisów zabraniających graczom współpracy z operatorami offshore. Więc szukając najlepszego kasyna online, Boliwia ma dostępne spojrzenie na resztę świata. Istnieje wiele szanowanych światowych marek, które chętnie otwierają rachunki u Boliwijczyków. Boliwia to kraj wielojęzyczny, którym wszyscy posługują się hiszpańskim, ale w regionach przygranicznych z Brazylią powszechnie mówi się po portugalsku, co daje o wiele więcej opcji w kasynach online. Wszystkie najlepsze kasyna online mają hiszpańskie platformy, a wiele z nich ma portugalski.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Brak lokalnych przepisów oznacza, że ​​przy wyborze najlepszego boliwijskiego kasyna online potrzeba więcej uwagi

Istnieją pułapki wynikające z braku lokalnych przepisów, jeśli chodzi o kasyna online. Nie będziesz mieć lokalnej ochrony prawnej w kontaktach z zagranicznym kasynem online. Nie oznacza to jednak, że wybierając miejsce do gry, musisz po prostu liczyć na szczęście. To tylko oznacza, że ​​potrzebne jest trochę śledztwa. Wszystkie renomowane kasyna online mają co najmniej jedną licencję od szanowanego organu. Sporo ma więcej niż jedną, która obejmuje wiele jurysdykcji. Na przykład każdy operator, który chce oferować gry w Wielkiej Brytanii, musi mieć licencję zdalnego operatora brytyjskiej Komisji ds. Hazardu. Powszechnie uznawane za najbardziej rygorystyczne organy, które obejmują tylko Wielką Brytanię. Tak więc, aby objąć zasięgiem resztę świata, potrzebowaliby kolejnego pozwolenia wydanego np. Na Malcie. Gibraltar, Wyspa Man, Alderney i terytoria Kahnawake również cieszą się solidną reputacją. Uważaj na każdą licencję wydaną przez państwo karaibskie, ponieważ zazwyczaj są to tylko licencje biznesowe, a organy nie mają obowiązującego systemu regulacyjnego. Pamiętaj, że posiadanie licencji nie gwarantuje prostego kasyna, ale jej brak oznacza podejrzane. Wszystkie solidne władze mają łatwe do sprawdzenia listy aktualnych posiadaczy licencji.

Komunikacja jest ważna

Wesoła operatorka pomocnicza w słuchawkach [/ podpis] Jest oczywiste, że chciałbyś zrozumieć platformę, na której grasz. Jak wspomniano wcześniej, dostępnych jest wiele hiszpańskich platform. Dla wielu osób nie jest takie oczywiste sprawdzenie, czy pracownicy obsługi klienta biegle posługują się Twoim językiem ojczystym. Jest to niezbędne nie tylko wtedy, gdy po rozpoczęciu gry masz problem z uporządkowaniem, ale także ze zrozumieniem warunków gry. Niestety, nigdy nie są one w 100% krystalicznie czyste i nawet najlepsze wymagają wyjaśnienia ze strony personelu. Jeśli personel obsługi klienta nie może jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytania, udaj się gdzie indziej.

Przejrzystość we wszystkim

Dobrze zarządzane kasyno internetowe uczciwie zarabia pieniądze. Dzięki legalnym markom wszystko można łatwo zweryfikować, od oprogramowania zabezpieczającego po własność firmy. Jeśli marka próbuje coś ukryć, uważaj. Aby zapewnić najwyższą ochronę, należy przeprowadzić niezależne testy wszystkich protokołów bezpieczeństwa. Po tych wszystkich dniach dostępne na rynku zabezpieczenia online są równie dobre, jak w każdym banku. Ponownie, gry powinny być regularnie testowane, aby upewnić się, że są uczciwe i podają prawidłowe wartości procentowe. Te raporty i certyfikaty można łatwo sfałszować, więc skontaktuj się z organem wydającym. Nie graj w kasynie online, które nie korzysta z niezależnej usługi arbitrażowej. Firma, która nie ma nic do ukrycia, nie ma problemu z mediatorami, gdy powstają spory.

Zaufaj innym graczom

Świat kasyn online ma wielu zagorzałych fanów. Doświadczone forum i strony nadzorujące przeglądały i komentowały branżę od jej początku. Charakter internetu sprawia, że ​​zła prasa może się bardzo szybko rozprzestrzenić. Istnieją kasyna online ujawnione, a następnie zamknięte z powodu forów graczy. Istnieją obszerne czarne listy kasyn, jeśli wybierzesz jedną z nich, przyjrzyj się im dokładniej. Teraz niektóre z najlepszych kasyn online współpracują z forami, aby szybko rozwiązać problemy, zanim staną się poważnymi problemami. Ta branża jest szybka i wysoce konkurencyjna, ponieważ trudno jest utrzymać satysfakcję klientów, jeśli nie jesteś naprawdę dobry. Poszukaj więc marki o rozpoznawalnej historii i wielu zadowolonych klientów. Oszuści przychodzą i odchodzą jak pogoda, więc nie ulegaj pokusie, by bawić się nową marką, jeśli nie mają one żadnego pochodzenia. Zdrowy rozsądek to najsilniejsze narzędzie. Porozmawiaj z agentami obsługi klienta i zadaj kilka trudnych pytań. Naciskaj na terminy i metody wypłaty, to często delikatny temat! Im więcej dowiesz się o kasynie online przed podjęciem decyzji, tym lepiej. Powodzenia i miłej zabawy.

Hazard i kasyna w innych krajach
Ekwadorskie kasyna Kasyna Paragwaju Kasyna urugwajskie Kasyna indyjskie
Kasyna pakistańskie Kasyna japońskie Kasyna na Filipinach Kasyna w Korei Południowej