Na co zwrócić uwagę w kasynach online w Argentynie

Argentyna od wielu lat jest liderem kasyn w Ameryce Południowej. Internetowy odpowiednik branży niestety pozostaje w tyle. Niedawne prawodawstwo pozwoliło większej liczbie marek wejść na rynek z legalnymi argentyńskimi przepisami. Jednak najlepsze kasyna na świecie przyjmujące argentyńskich graczy to nadal te licencjonowane i regulowane za granicą. Najwyższym priorytetem dla graczy chcących dołączyć do kasyna online jest miejsce wydania licencji. Trzymaj się z dala od tych, którzy mają Curacao jako organ regulacyjny. Nie ma absolutnie żadnych regulacji ze strony tego organu. Wydana licencja jest jedynie zezwoleniem na handel pod nazwą ich krajów. Nie będziesz mógł się z nimi skontaktować, a oni nie mają dostępnego działu do dalszych audytów i tym podobnych. To samo można powiedzieć o najstarszej i niegdyś renomowanej Dyrekcji Antigua i Barbuda. Zdecydowana większość jest regulowana i licencjonowana przez Maltę. Ta jurysdykcja ma zdecydowanie najlepszy międzynarodowy organ zarządzający hazardem internetowym. Na drugim miejscu znajduje się Gibraltar, oba przeprowadzają dogłębne audyty i bardzo poważnie podchodzą do rozpatrywania skarg. Rygorystycznie sprawdzają firmy założycielskie i regularnie sprawdzają bezpieczeństwo.

Najlepsze argentyńskie kasyna online pobierają peso

Żaden rozsądny człowiek nie chce rozdawać pieniędzy. I chociaż Argentyńczycy są namiętni, nie jesteś głupi. Dlaczego miałbyś grać w kasynie online w obcej walucie? Za wymianę peso i może więcej zapłacisz co najmniej dwa razy. W tej chwili możesz pomylić się z kursem wymiany i postawić znacznie więcej, niż zamierzałeś. Nie martw się, istnieją dosłownie setki witryn międzynarodowych i lokalnych, które oprócz graczy z Argentyny zezwalają na konta w ARS.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Wiele metod płatności w argentyńskich kasynach

Dawno minęły czasy, kiedy można było dokonać wpłaty tylko za pomocą karty kredytowej. Metody dostępne obecnie dla Argentyńczyków są zróżnicowane i dają dużą elastyczność. Karty przedpłacone i e-portfele są niezwykle popularne i oznaczają, że żadne dane osobowe nie są przekazywane kasynu. W dobie cyber kradzieży jest to bezpieczny sposób na przenoszenie pieniędzy. Szukaj kasyn, które oferują szeroką gamę metod płatności, ponieważ będą one miały solidny system i nie powinieneś mieć problemów z wpłatami i wypłatami.

Hablo Español W końcu Twój argentyński

Nie zadowalaj się witryną, która domyślnie nie używa Twojego języka. Jest ich tak wiele, że nie ma sensu zmagać się z oprogramowaniem do tłumaczenia. Wszystkie renomowane witryny, które przyjmują klientów z Argentyny, mają dedykowane witryny dla Ciebie. Wszystkie bonusy i promocje będą zlokalizowane geograficznie i będą dotyczyć Ciebie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta. Jeśli nie mówią płynnie w Twoim ojczystym języku, nie używaj ich. Z tłumaczeniem na pewno wynikną problemy.

Argentyńskie prawo dotyczące kasyn online

Hazard online w regulowanym kasynie w Argentynie nie jest nielegalny. Poszczególne stany od jakiegoś czasu regulują kasyna online. Zamieszanie pojawia się w przypadku marek offshore, większość argentyńskich graczy woli te strony, ponieważ bonusy i promocje są znacznie lepsze. Niewiele jest informacji na temat legalności gry na tych stronach. Niektórzy mówią, że to nielegalne, inni, że jest w porządku. Przepisy podlegają ciągłym zmianom, zwłaszcza w przypadku internetu. Skontaktuj się z lokalnymi władzami, zanim zdecydujesz się na jakiekolwiek kasyno online. Nikt nie potrzebuje kłopotów z władzami dla nieszkodliwej gry w ruletkę.

Dobra licencja - dobra waluta i język - co dalej?

Chcesz wiedzieć, że gry, które lubisz, są odtwarzane w wybranej przez Ciebie witrynie. Większość najlepszych kasyn ma darmowe wersje swoich gier. Jeśli nie, są dostępne witryny, na których można grać w najpopularniejsze wersje oprogramowania pod adresem. Playtech, Microgaming RTG można wypróbować na darmowych witrynach do gry, aby sprawdzić, czy podoba Ci się ich sposób działania. Piękno polega na tym, że gry będą działać tak samo na każdej uruchomionej witrynie, niezależnie od układu witryny. Jeśli więc lubisz automaty Playtech, wybierz na przykład witrynę, która z nich korzysta. Najlepsi faceci używają więcej niż jednej platformy oprogramowania, dzięki czemu możesz uzyskać to, co najlepsze ze wszystkich światów.

Przyszłość wygląda dobrze w argentyńskich kasynach online

Wraz z nadążaniem za regulacjami pojawi się więcej witryn, a branża będzie się rozwijać. Gdy władze zorientują się, ile pieniędzy ma być, śluzy się otworzą. Uważaj na kasyna online z krupierem na żywo, które wiążą się ze sprawami tradycyjnymi, to będzie kolejna wielka rzecz. Rynek mobilny szybko się rozwija w Argentynie i coraz więcej mobilnych kasyn pojawi się online. Hazard online jest tutaj na dobre i ma zdrową przyszłość w Ameryce Południowej.