Arabia Saudyjska nie jest miejscem dla graczy

Kiedy myślisz o Arabii Saudyjskiej, kasyna i dobra zabawa nie są wysoko w rankingach. W rzeczywistości jedyną wspólną cechą Arabii Saudyjskiej i Las Vegas jest piasek. Dużo, dużo piasku. O tak i olej. I spójrzmy prawdzie w oczy, zanim olej został znaleziony, nikt nie był o tym miejscu nowy ani nie dbał o to miejsce. Obecnie jedna z potęg w regionie, jedyny arabski członek G20 i według Amnesty International jeden z najbardziej represjonowanych narodów na ziemi. Kolebka islamu, zarządzana przez system o średniowiecznym wyglądzie. Niewolnictwo zostało zniesione dopiero w 1962 roku na początku dekady tam, gdzie w Arabii Saudyjskiej było aż 300 000 niewolników. Jako monarchia absolutna, rodzina królewska zajmuje każde stanowisko władzy zwykle na całe życie, chyba że zdenerwuje króla. Nawet nazwa kraju jest absolutna. Arabia Saudyjska oznacza przynależność do rodziny Saudów, kraj jest własnością rodziny królewskiej, z którą można robić, co im się podoba. Więc jeśli szukasz wakacji z hazardem, nie przyjeżdżaj tutaj.

Salafizm Ultra konserwatywny

Arabia Saudyjska jest Państwem Islamskim, w którym Koran jest konstytucją. Arabia Saudyjska nie podpisała Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ. Saudyjska odpowiedź na liczne krytyki naruszeń praw człowieka jest taka, że ​​jako kraj islamski usprawiedliwia to inny porządek społeczny i polityczny. Innymi słowy, jest on wolny od tego, co reszta świata postrzega jako cywilizowane zachowanie. Przestrzegany jest ścisły szariat, a krajowa policja religijna „mutawa” będzie go egzekwować. Odpowiedzialne za skrajne akty przemocy w przeszłości władze saudyjskie rzekomo ostatnio ograniczyły tam swoje uprawnienia. Kara za złamanie zasad obejmuje grzywny, chłostę i więzienie, a także amputację i ścięcie. To nie są twoje zwykłe przestępstwa śmiertelne. Na przykład wszyscy obywatele Arabii Saudyjskiej są muzułmanami, takie jest prawo. Za wyrzeczenie się islamu (apostazja) kara śmierci, obrażanie islamu lub czarów i czarów albo śmierć przez ukamienowanie lub ukrzyżowanie, albo 1000 batów i dożywocie w więzieniu. Do czarów XXI wieku! Ateizm jest uważany za przestępstwo terrorystyczne. Więc jeśli myślisz, że będą wyrozumiali z powodu nieszkodliwej gry w ruletkę, pomyśl jeszcze raz! Dostajesz chłostę za piwo. Nie myśl też, że dostaniesz sprawiedliwy proces. Jesteś winny, dopóki nie udowodnisz swojej niewinności, i jest duża szansa, że ​​nawet nie znajdziesz prawnika. Nie możesz nawet przesłuchiwać świadków.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Żaden problem, zagram online - pomyśl jeszcze raz

Zazwyczaj zdeterminowany gracz kasyna online nie stoi na przeszkodzie. Większość krajów, które zakazują hazardu online, ma nieefektywne systemy i tak naprawdę nie ściga sprawców. Arabia Saudyjska ma najbardziej wyrafinowane systemy cenzury internetowej praktycznie na całym świecie. Są zaawansowanymi technologicznie, jeśli chodzi o blokowanie niechcianych witryn przed ich mieszkańcami. Szacuje się, że około 400 000 stron zostało zablokowanych przez władze saudyjskie. Co więcej, staną przed sądem, gdy się dowiedzą. Ani też nie uderzenie w nadgarstek, bardziej jak cięcie w nadgarstek. Mają nawet plac w stolicy kraju Rijadzie, gdzie wymierzane są publiczne kary, mieszkańcy Deera Sqaure nazywają go „posiekaj placem”. Rzecz w tym, że większość obywateli nie ma nic przeciwko temu. Jeśli nie jesteś informowany o łamaniu zasad przez resztę społeczeństwa, masz szczęście. Jeśli chodzi o internet, masz duże szanse, że zostaniesz złapany przez hakerów zatrudnionych przez władze. Odwiedzanie nielegalnych miejsc jest zniewagą dla islamu, nie są postrzegane jako drobne przestępstwa.

I nic się nie zmieni

Kraj Arabii Saudyjskiej się nie zmienia. Drobne poprawki tu i tam są wszystko, co zobaczysz. Za dużo pieniędzy i władzy w rękach kilku osób i dopóki nie skończy się ropa, nic się nie zmieni. Niestety, jeśli to się zmieni, nie będzie ładne. Ekstremiści to jedyna alternatywa dla tego, co się dzieje. Królestwo Arabii Saudyjskiej nie będzie w najbliższej przyszłości imprezowym miejscem. Prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie nigdy nie będzie. Ludzie są jedynymi, którzy mogą to zmienić i wydaje się, że nie chcą. Dlatego rezerwując kolejny kawałek gry hazardowej, nie wybieraj Arabii Saudyjskiej.