Algieria to miejsce wakacyjne na pewno

Demokratyczna Republika Algierii jest największym krajem w Afryce i świecie arabskim. Jest znany jako jeden z najbardziej liberalnych narodów islamskich. Położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego od starożytności miało wpływy i potęgę regionalną. Zróżnicowany naturalny krajobraz z rozległymi pasmami górskimi, żyznymi terenami przybrzeżnymi i Saharą na południu sprawia, że ​​kraj ten jest wart odwiedzenia. Obfituje w obiekty światowego dziedzictwa, w tym obiekty z imperiów Hammadid, Fonecian i Rzymu, a jedyne na świecie miejsce dziedzictwa naturalnego - pasmo górskie Tassili n’Ajjer. Chociaż turystyka rośnie, a zagraniczni goście są zachęcani, prawo opiera się na szariacie, więc odwiedzający muszą być świadomi islamskich zwyczajów. Alkohol i hazard są zabronione, więc nie ma szans, aby noc w lokalnym kasynie odbiła się piętami przy stole do ruletki.

Chociaż istnieje loteria

Rozważanie hazardu jest sprzeczne z islamskim zwyczajem, fakt, że Algieria ma loterię, jest trochę dziwny. Loteria jest prowadzona przez organizację Pari Sportif Algerien. Istnieją dwa typy gry o nazwie Loto Erriadhi 6/49 i Loto Mohtaref 7/35. 40% dochodów przeznacza się na edukację sportową młodzieży, a 20% na organizatorów, reszta to nagrody pieniężne i koszty bieżące. Największa dotychczasowa wypłata wyniosła 47 milionów dinarów. Nie ma wersji online, a wszelkie inne formy hazardu są zabronione.

Najlepsze kasyna online
1 .Zaakceptowano w USA 20000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
2 .Zaakceptowano w USA 9 000 $
Premia
150+
Gry
150+
mobilny
Nie dotyczy
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
3 .Na całym świecie 1500 €
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz -
4 .Zaakceptowano w USA 800 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
5 .Zaakceptowano w Wielkiej Brytanii 100 £
Premia
280+
Gry
100+
mobilny
96.91%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
6 .Zaakceptowano w USA 2500 $
Premia
150+
Gry
50+
mobilny
97.11%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję
7 .Zaakceptowano w USA 5000 $
Premia
235+
Gry
70+
mobilny
97.98%
Wypłata
Zagraj teraz Przeczytaj recenzję

Wysoka cenzura internetowa, ale i tak nie tak wielu w Internecie

Algieria ma bardzo niską penetrację internetu, a dostęp jest ściśle monitorowany. Wszelkie witryny zawierające treści uważane za antymuzułmańskie są blokowane wraz z witrynami politycznymi, radiem internetowym i blogami. Populacja składa się w 99% z muzułmanów i jako taka nie ma dużego zainteresowania kasynami online ani innymi formami hazardu. Jest jednak kilku, którzy ignorują prawo i omijają blokady. Niektóre kasyna online akceptują graczy z Algierii, którzy najczęściej korzystają z VPN. Jest to bardzo ryzykowna rzecz w przypadku rządu, który ma takie uprawnienia, co nie jest bezpieczną metodą. Mówi się o nielegalnym korzystaniu z VPN, ale tak nie jest. Jeśli to prawo wejdzie w życie, wszystkie VPN zostaną również zablokowane i nie tylko ryzykujesz ściganiem, ale stracisz dostęp do swoich funduszy.

Bez zmian w najbliższej przyszłości

Algieria to kraj przyszłościowy. Ma dość liberalne podejście do narodu arabskiego. Wykształcenie jest dobre, a umiejętność czytania i pisania jest stosunkowo wysoka, a kobiety są ważną częścią siły roboczej. 70% lekarzy to kobiety. Sztuka jest wysoko ceniona, a algierskie kino znane na całym świecie. Mimo wszystko reżim jest nadal uważany za autorytarny i jest krajem muzułmańskim. Zmiany zachodzą powoli, ale nie ma powodu, aby sądzić, że nauki islamu zostaną odłożone na bok i nagle pojawi się pas w stylu Las Vegas. Sport jest bardzo popularny wśród szalonych na całym świecie Algierczyków, gry karciane i tryktrak są rozgrywane regularnie, ale nie uprawia się na nich hazardu.

Hazard i kasyna w innych krajach
Kasyna Arabii Saudyjskiej Izraelskie kasyna Libańskie kasyna Kasyna w Hongkongu
Kasyna Omanu Kasyna Kuwejckie Kasyna Brunei Kasyna w Ghanie